Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 a tablet (šel by dualboot s Androidem?)

Dobrý den.

Mám tablet teď jsem ho koupil a mám na něm android 4.0.
Na tento tablet bych chtěl windows 8, ale byl bych rád kdyby byl zachován i android, šlo by to???

Předem děkuji za odpověď.

Tablet:
Dual-core 1.6GHz (dvoujádro)
Ram paměť je 1GB

Změna předmětu, původně: Windows 8 a tablet
Změna kategorie, původně: Software (host)

Já teď na to video neměl čas, ale mohl bys popsat jak na to???
Nebo si to mám dát do opravny či něco takového a nechat si nainstalovat vše od nich???

Ještě jedna poznámka, chtěl bych tam mít oba systémy a přepínat je například při spuštění tabletu jako na videu.

Předem děkuji. Kouknu se zítra a ještě jednou děkuji.

U zařízení jako chytré telefony, tablety se neinstaluje operační systém jako na počítačích - vezmeš standardní instalaci a pak doinstaluješ ovladače, ale je připravena přímo speciální verze operačního systému přímo pro konkrétní model.
Pokud najdeš Windows8 pro svůj tablet, pak jej tam dostaneš, ale ne tak, že tam bude dual boot.