Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win8 problém s EXE

Zdravím,

upgradeoval jsem si WIN7 na WIN8 (pro všechny = ano, legálně) a sosnul jsem si aplikace, které se nemusí instalovat (takové ty malé freewarevky). Když to chci spustit, tak Windows na mě vytáhne (u jakékoliv aplikace), že aplikaci nelze spustit a musím jít na Windows Store. Ovšem to je nemilé, protože tam to nic nenalezne. Ovšem když se aplikace normálně nainstaluje, tak vše funguje jak má. Koukal jsem i do registrů, jestli tam mám fileexe reg a ano, je tam.

Mohl by mi prosím někdo poradit? Jinak jestli mohu všem doporučit - neudělejte tu samou chybu a nekupujte si WIN8, jsou to zbytečně vyhozené peníze - je to možná tak dobré pro tablet, jinak zlaté 7ky.

Hezký zbytek dne.

tester0126, 28.10.2012 12:11

já chápu že jsi tester právě proto, že na to máš znalosti a s takovými prkotinami si poradíš. s tím původ windows nijak nesouvisí.

sosnul jsem si aplikace, které se nemusí instalovat (takové ty malé freewarevky)

jen ty vidíš cos to sosnul, a pokud nemáš zakázáno zobrazování přípon, pak taky vidíš na co vlastně klikáš.

tak Windows na mě vytáhne (u jakékoliv aplikace), že aplikaci nelze spustit

i u interních aplikací windows? nebo jen u těch stažených?
mi se naopak zdá, že na testera máš příliš začátečnický popis.

neudělejte tu samou chybu a nekupujte si WIN8

co ti brání se vrátit k normálnímu systému?

Prave studujem na webe dany problem. Ked urobis Upgrade z Win7 na Win8 stracas automaticky licenciu na Win7 (je to Upgrade, nie dalsia licencia).

Mozno existuje Downgrade na nizsiu verziu, to som nezistoval, nepotrebujem.
Ale Win8 v roznych verziach sa tula po webe dostatocne dlho na to, aby som si overil ci ho chcem alebo nechcem. A nie bezhlavo kupim a nariekam.