Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem se spustenim filmu na CD

ahoj, je to asi mesic, co jsem si u kamose na pc uspesne vypalil z DVD na CD film "The Mexican".Dnes jsem se rozhodnul, ze se na nej konecne kouknu a hle-vypalene CD nejde votevrit.Kdyz ho otviram prostrednictvim WM-Playeru 9.0, tak se nic nerozjede,jen se ukaze napis "get.attechment" nebo ve druhem pripade-pise to:"Windows Media Player cannot play the file. The file is either corrupt or the Player does not support the format you are trying to play."
pritom na pc od kamose,na kterem jsem ono CD vypaloval,bezi bez problemu??vi si s tim nekdo rady?dekuji za odpovedi

uspesne vypalil z DVD na CD

Prevedl jste ho z DVD formatu na Divx?

does not support the format you are trying to play

na pc od kamose bezi bez problemu

Pravdepodobne ma kolega nainstalovan kodek ktery vam chybi.

EDIT/ Zkuste pouzit tenhle software - GSpot - zjisti jestli vam dany kodek opravdu chybi.