Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook pro mámu

Zdravím!

Máma se rozhodla, že chce nový ntb. Cenový strop max. 20 000,-
Sloužil by pouze k otevírání e-mailu, koukání na videa a prohlížení internetu + nějaká kancelářská práce (word, powerpoint atp.)
Zrak má dobrej, takže netřeba nějakej velkej 17" krám. Spíše by ocenila něco malého a lehkého + velká výdrž na baterku.
Zatím sem vybral toto: http://www.alza.cz/asus-zenbook-ux32a-r3005v-d3430 27.htm
Mechanika nemusí být.

Předem díky za návrhy

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nebo Acer Aspire S3 - výkonnější, ale o něco málo dražší. :)
Luk01 28.10.2012 15:14
Luk01
to sis spletl poradnu. doporučovat druhým acer může jen zavilý čtenář živě nebo alík.cz nebo podplac… nový
lední brtník 28.10.2012 15:20
lední brtník
Zenbook je OK. Jestli si mamina potrpí na design, mrkni ještě na Sony "vajco". nový
mif 28.10.2012 15:28
mif
Jo jo, má radši něco hezkého. Na vaio se určitě mrknu, díky za návrh. nový
aaaaaaaaaa 28.10.2012 15:54
aaaaaaaaaa
Zrovna tu jedno Vaio dlachním a povypínat tem zku*venej SW co tam běží na pozadí, to je fakt práce p… nový
Pavel 28.10.2012 16:31
Pavel
Je to všude stejné. Včera jsem od bloatu deratizoval jedno nové Lenovo - no co ti mám povídat... Hnu… nový
mif 28.10.2012 16:41
mif
Aha, takže tahle demence už je vlastnost. Chudák kdo si tohle nedokáže povypínat, ten s tím noťasem… nový
Pavel 28.10.2012 17:10
Pavel
starter - a hubit a hubit. myslím že výrobci bez kriplware už neexistují. neštěstím bývá, když ani… nový
lední brtník 28.10.2012 18:06
lední brtník
Před časem ti to aspoň při instalaci nabídlo volbu chceš/nechceš. Teď tam ten šitwér rovnou napere.… poslední
mif 28.10.2012 18:16
mif
Můj HP bylo to samé. Plné sraček... Takže - vložení instalačního DVD, vypnout, zapnout, boot z CD/DV… nový
Dale Cooper 28.10.2012 18:13
Dale Cooper

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru