Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počítač funguje bez problému, ale sám se nevypne.

Prosím o radu,
Už jsem zkoušela obnovu systému i defragmentaci nezabralo to. Mám windows 7 64-bit. Když kliknu na start-vypnout počítač se začne normálně vypínat, když už tam je hláška vypínání nějakou dobu počítač začne být skoro potichu jsou slyšet jen "větráčky" a na obrazovce to píše vypínání.
Děkuji

To okno jde přece roztáhnout, aby to bylo vidět celé včetně popisu. Takhle nejde ani zjistit, jestli jsou zobrazeny procesy všech uživatelů. Zkus odstřelit ten antivir nebo to zkus rovnou spouštět bez něj. Ty updatery sis taky nevypnula, opravdu to běžet nemusí (Java). Těch pár událostí z doby, kdy probíhá pokus o vypnutí by to chtělo přečíst.