Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 PRO nebo ne?

Dobry den, uvazuji o koupi krabicove verze win 8.Moje otazka je, co je pro me vhodnejsi jestli verze PRO nebo si vystacim s normalni verzi.Jsem bezny uzivatel PC a obcas si zahraji nejake hry a jsem na internetu, to je vse.Jake ma verze PRO vubec vyhody??dekuji za odpoved

Čo Ťa tak fascinuje na Win8? Snáď nie domovská obrazovka - Metro (či ako sa volajú tie hnusné dlaždice..)3-[

Na tablete, alebo s dotykovou obrazovkou - prosím..., ale inak?
Možno chyby, bugy apod. budú opravené po otestovaní beta testermi ako si Ty - po vydaní SP2... a ešte aj za to platiť?

Maj rozum - Win7 je podľa mňa momentálne asi to najlepšie čo sa M$ podarilo...:-)

Klasická krabicová verze (tedy přenositelná licence) Windows 8 neexistuje. Jedině upgrade (warez ale neupgraduješ) nebo OEM.

V dobách W7 má (pro mě) verze Pro výhodu v XP-módu (včetně licence na virtualizované XP). W8 už ale podobnou vymoženost neobsahuje.