Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlavní panel - pomalé načítání

Dobry den mam takový problém při nabíhaní Windows mi strašně pomalu nabíhá hlavní panel je tam jen takový obrys hlavního panelu bez nápisu start a ikon spouštěných programu jinak ikony na ploše a všechno ostatní nabíhá v pořádku zkoušel jsem zformátovat disk a nainstalovat znova Windows a dělalo to už po prvním náběhu Windows po instalaci kdy nebylo nic nainstalované jenom Windows dřív to nedělalo mam počítač sempron 3100,512mb operační paměť,radeon 9600xt 256mb,160gb disk.

[mod]Rozšířil jsem název z "Hlavní panel" (LaKr)[/mod]

Ono to nemusí být zrovna v nabídce Start "po spuštění", ale třeba v registrech a spouští se to při startu systému.
Takové prográmky, co se samy pouštěj, aniž by se zeptaly, jestli to uživatel chce, či ne, bývají pěkně vypečené. Může jít o něco užitečného, nebo též o nějakého škůdce, ale třeba i o ICQ.

ovladaci panel - system - hardware - spravce zarizeni - IDE ATA/ATAPI controllers - primary IDE channel - zalozka Advanced Settings - Current Transfer Mode pro Device 0

jestli ten disk neni master na primary kanalu, tak samozrejme analogicky hledej jinde.