Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router s HW vypínačem(čudlík) wifi

Dobrý den,
potřeboval bych poradit který z dnešních routrů má čudlíkem ovládanou wifi. Router my fungoval se stolním PC normálně přes lan kabel, a v případě potřeby( ntb, smartphone,...) by se hw vypínačem zapla wifi. Či případně jak tuto situaci vyřešit :-)
Děkuji za rady

Napadají mě tyto možnosti:

1) Dones noťas s inSSIDer a ukaž jim kolik wifin jim teď proletuje hlavou a možná si to rozmyslí.
2) Vyhrabej nějakou hodně retro starou wifi která sotva pojede, ale půjde vypínat.
3) Nauč je přez webový server vypínat wifi a po chvíli je to přejde.
4) Kup jim klasickou wifi a roli alobalu aď si tím omotají hlavy.

Případ vyřešen.