Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Výmněna Dílů v NB

Zdaravím vás všechny co to čtete chtěl bych vás poprosit o radu ohledně výmněni grafické karty 2000kč a CPU do 3000kč a hdd do 2000kč
zde je můj HW
Operating System
Microsoft Windows 7 Professional 32-bit SP1
CPU
Intel Celeron M 530 @ 1.73GHz 63 °C
Conroe-L 65nm Technology
RAM
3,00 GB Dual-Channel DDR2 @ 266MHz (4-4-4-12)
Motherboard
Acer Tangiz (U2E1) 59 °C
Graphics
Obecný monitor PnP (1280x800@59Hz)
Mobile Intel 965 Express Chipset Family
Hard Drives
75GB Western Digital WDC WD800BEVS-22RST0 ATA Device (SATA) 41 °C
Optical Drives
DTSOFT Virtual CdRom Device
Audio
Zvukové zařízení High Definition Audio
Lock, další rady po pěti letech nejsou potřeba. (karel)

Nejprve musíte zjistit, jestli Váš notebook používá dedikovanou grafickou kartu ve fromě MXM modulu (Pozor pokud vlastníte nějakou z integrovaných grafik třeba GMA 95O, GMA X3100, ATI Xpress 200m ... máte bohužel smůlu

http://mxm.borec.cz/index.php?page=Jak_vymenit_kar tu
takze grafika vymenit nepujde.
CPU pujde.
Sice neexistuje oficialni trh s cpu, ale neoficialni trh s cpu existuje - eBay.
Takze si zjisti jaky mas cpu a jaky max. cpu deska v NTB podporuje. Jo to se vlastne zjistit neda.. Tak nasplepo.
Najdi si na eBayi o neco malo lepsi cpu nez mas ty, zaplat za nej 2-7tisic, vymen ho a narust vykonu bude tak 5-10%.
HDD je tedy jedina vec, co realne muzes vymenit a i to dava smysl
http://sysproshop.cz/zbozi.aspx?skup=1&kat=164&pka t=1604&skladem=0&page=1&sort=Cena%20EU&desc=0

Acer
Intel Celeron M 530 @ 1.73GHz
RAM 3,00 GB Dual-Channel DDR2 @ 266MHz
Hard Drives 75GB ,
Microsoft Windows 7 Professional 32-bit SP1

W7 na tak malém disku je VTIP. Disk je na 99,9999 PATA, 44pin konektor. Nech ho dožít, jak je. Shánet jinej a zaplatit, jsou vyhozené peníze.
Jediné co zmenit: W7 na XP