Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 8 oem

chci se poptat...chci si koupit win 8 pro 64 bit verzi a nevím jestli ji mohu nainstalovat hned na svoje staré win 7 které nejsou legální...je to možné??umožní to verze oem??děkuji

OEM znamená jen to, že je to licence jen a jen pro ten jeden počítač a nemůžeš to přenášet na jinej stroj. Takže jakmile ti počítač chcípne, tak to na další počítač nedáš - tedy neměl bys, ale dá se to přenést, i když to nebude legální, tak MS to "zkousne" a bude se ti to tvářit legálně. Jinak je OEM verze Windows rovnocenná a plnohodnotná, jako krabicovka, tedy z fuknčního hlediska.