Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přehrávání mp3 na domácím kině Sony DAV-DZ300

Dobrý den všichni! Prosím o radu s vyřešením problému, který jsem zjistil po koupi domácího kina Sony DAV-DZ300. Při přehrávání mp3 souborů dochází k tomu, že v případě kdy se skladby prolínají, nebo přecházejí jedna do druhé viz. The Wall od Pink Floyd, naseká mi to mezi skladby mezery. Když tyto soubory přehrávám na pc-wmp, tak je vše v pořádku. V manuálu jsem nikde nenašel, jak toto odstranit. Předem děkuji. Toraxx

No ja si nemyslim, ze to neni chyba.
Mi to dela taky na DVD Pioneeru - pokud mam v MP3 napr. nejaky koncert, tak to tam taky hodi cca. 2 sec. pauzu. Proste to bere, ze je prechod na dalsi. Kdyz si z tech MP3 udelas normalni hudebni CD, pojede to OK.

edit: a myslim si, ze to dela i na ostatnich prehravacich (nemyslim PC, to je neco jineho).
Jak by mel ten prehravac poznat, ze zrovna tyhle skladby maji byt v kupe, a ostatni ne?

At hledam, jak hledam, tak vsudy pisou, ze pokud to nepodporuje ten prehravac (GAPLESS - at uz soft nebo hardwareovy), tak smula.
Jedine to udelat jako jednu velkou MP3ku, ale pak nepujde preskakovat mezi skladbami.
Pokud nekdo ma nejaky nejaky napad, sem s nim. Dik..