Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladače pro WIN7 /lifebook

protože problém s HW to není a SW nepotřebuju..
Aha... Problém bude asi filozofický...

prodejce nainstaloval WIN7 /legální/ na dané PC
To si kúpil aj s OS, za ktorý si zaplatil? Reklamuj to u predajcu, chceš snáď aby to fungovalo a nie nejaký "polotovar"...3-[

Alebo sa pozri sem:
server88-208-222-62.live-servers.net

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny