Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Visual Basic 6 - odpočet

Zdravím, mohl by mi tu někdo poradit jak bych mohl udělat ve VB jednoduchý časovač? Bylo by jedno okénko kde by byl pevný čas třeba 5 minut vedle toho by bylo tlačítko START. Po kliknutí na start by se spustil ten pětiminutový časovač. A když by došel do 0 tak by se tam opět zobrazilo 5 minut, ale odpočet by začal opět až po kliknutí na tlačítko START.

Naprogramuješ okénko s pevným časem, třeba 5 minut a vedle něho naprogramuješ tlačítko Start. Pak naprogramuješ událost, aby se po kliknutí spustil odpočet. Až dojde do nuly, tak naprogramuješ, aby se zase program spustil od začátku a zobrazilo se 5 minut.

Je to jasné nebo něčemu konkrétnímu nerozumíš?