Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teac 24

Mam Teac 24x zapis max, je to stara mechanika a nechce mi palit na cd, ktera jsou ted v prodeji.Poradite mi nekdo, jak to vyresit

čočka už bude samozřejmě zanesená prachem, můžeš se bavit rozebráním a vyčistěním, ale tyto staré vypalovačky budou mít vždycky problém se čtením a zápisem na dnešní "52x" média.
update firmware slouží m.j. pro rozeznání nových médií, jen aby pro takové zombie bylo ještě dostupné.
(dobrá myšlenka, jdu se mrknout jak je na tom můj samsung)