Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký 2TB interní disk?

Dostal jsem úkol od švagra koupit jim nový disk:

Požadovaná kapacita 2TB, normální provoz v PC (ne NAS, ne RAID), na OS, hry, multimédia. OS: W7 HP. Tichý a ne moc drahý.

Říkám si, pohoda, WD Blue. Jenže takový se snad nedělá :-|

Co místo něj? Green ne, RED nevím.. Nebo jinou značku, Seagate?

Díky za tip.

skoda, ze neni anketka, takto tedy aspon slovne i ja bych se priklonil k disku, ktery navrhuje M-Pol - Seagate Barracuda 7200 ot., jinak doby problemovych Seagate jsou uz nastesti za nami a ted je uplne jedno jestli WD nebo Seagate, o co se Seagate zlepsil o to se WD zhorsilo, takze momentalne je to 1 : 1. :-)