Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Havária PC

Zdravím. Dnes som natáčal video cez FRAPS keď sa mi z ničoho nič zrútil počítač. Zapol som ho, klikol som na START WINDOWS NORMALLY, načítala sa plocha a zase spadol. Znova som ho zapol, dal som START WINDOWS NORMALLY a hneď sa zrútil. Zase som ho zapol, a nabehlo mi RESTORE. Víry a ani inú háveď v PC nemám. Neviete prečo sa to stalo? Zopakuje sa to?

Tohle je chyba, když počítač nebyl korektně vypnut. Spadl, násilné vypnutí. Takže toto je důsledek toho, že to zdechlo, nikoliv příčina.
Někde je uváděno, že to může vyvolat kolize ovladačů zvuku. Zkus se dostat do Správce hardweru, či jak se to jmenuje u woken a mrkni jestli u zvukovky nejsou vykřičníky.