Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung UE40ES5500 - mkv formát

Dobrý den, zakoupil jsem tento televizor a podle popisu má přehrávat videa ve formátu mkv. ovšem když jsem se pokusil přehrat takový formát z externího disku (usb) tak mi televize zahlasila ze tento format neni podporovan??? nejaka rada? nebo je "rozdil" mezi mkv a mkv ?

specifikace např zde: http://www.euronics.cz/televize-samsung-ue40es5500 -led-darek-samue40es5500/p293715/

Samsung se občas šprajcuje, že sice není podporován tento "formát", ale myslí tím rozměry toho videa. Zkus konverzi na 1920x1080 nebo jiné rozlišení.