Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hučení v monitoru Samsung P2270HD

Zdravim, chtěl bych požádat o radu čím může být způsobené hučení z mého monitoru...Když mám puštěný pc a jsem na ploše nehučí to, ale když zapnu internetový prohlížeč (mozilla, chrome, ie) začne mi to hučet a jestliže sjíždím dolů na nějaké stránce hučení se zeslabuje. Ve hře když jsem v menu tak to nehučí a když hraju tak mi to hučí když ve hře nehraje hudba. Píšu to teď mimo domov, takže nevím přesně jaký mám hardware. Myslím, že hučení začalo po přeinstalaci windows a výměně grafiky (předešlá se zníčila byla to ATI radeon hd 4850 i grafika 4870), zvukové oédvětví jsem aktualizoval ve správcích zařízení. Kolem odpoledne sem dopíšu pc sestavu. Děkuji za odpovědi.
Přibližně zatím vím že mám:
Zdroj: 400W do grafiky je větev s 17 A
RAM: 2GB
Grafika: Ati radeon hd 4800 series
Na počítači je nainstalován service pack 1.
Pc jsem si sestavil sám před 5 lety.
Obrazovka je stará 2 roky (1920x1080).
Vím, že jsou tu už podobná témata, ale zatim mi nijak nepomohli.

To je dřina, vymyslet výstižný nadpis, že jo?
Změna předmětu, původně: Hučení
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

A používáš ty repráky, nebo máš na zvuk jiné bedýnky? Zkus v menu monclu ouplně "zamutovat" zesilovač (mělo by to jít), popř. nastavit co nejnižší úroveň zvuku (nejlépe nulu). Taky odpoj audio hadičku, pokud do monitoru nějaká vede. Jestli to přestane, aspoň víš, co hučí...