Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přihlášení pod heslem do Windows Vista

Dobrý den,
mám v počítači nainstalované Windows Vista a nyní bych potřebovala, aby bylo při spuštění PC potřeba zadat přihlášení pod heslem, aby si nemohla dcera, kdykoli se jí zachce, pustit počítač. Podařil se mi v Ovládacích panelech nastavit uživatele, ale pak už si dále nevím rady. Myslela jsem, že vytvořit účet stačí, ale když jsem následně počítač vypnula a znovu zapnula, naběhl opět celý bez hesla a byly přístupný všechny soubory.
Poradí prosím někdo?
Díky moc Tereza

Tak jinak.
Měla jste na PC účet "Matka", k tomu jste vytvořila další účet "Dcera" a účet "Matka" zaheslovala. Nebo to bylo jinak?
Ten účet, pod kterým jste se nyní přihlásila (resp. vás systém přihlásil automaticky) je ten nově vytvořený, nebo ne?
Pokud ne, pak budete muset provést ještě nastavení způsobu přihlašování (Start - hledat - cmd - control userpasswords2 - Předp přihlášením musí uživatel zadat heslo).

Dobrý den! Ještě zkuste stisknout současně klávesy win+R , zadáte příkaz control userpasswords2, v okně zaškrtněte možnost Před použitím počítače musí uživatelé zadat uživatelské jméno a heslo. Restartujte a mělo by to být, tak jak chcete.