Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak odheslovat dokument ve wordu?

Dobrý den, před dvěma dny jsem si zaheslovala textový dokument ve wordu. (heslo jen pro čtení) Heslo to po mě chtělo dvakrát pro kontrolu. Pamatuji si ho a vím, že je správné. Přesto mi to nejde otevřít a píše to že nesprávné heslo. (word 2003 wiever) Co s tím? Nějaká rada, prosím, potřebovala bych s tím dále pracovat. Je možné soubor někam odeslat, kde mi ho opět udělají ,,normální"? Předem děkuji za každou radu.

Možná zkuste jestli nemáte capslock, nebo jestli kste ho při vytváření hesla nemla zaplý. Potom zkuste jestli není např. Počáteční pósmeno velké ( třeba jsre si nastavila heslo novak, tak zkuste Novak a nebo i Novák a podobný další kombinace)