Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTML code pro otevirani slozek

Dobry den,
da se nejak udelat html stranka kde budou odkazy na slozky v siti? Neco jako normalni zastupci. Tj. po kliknuti v IE na odkaz se otevre slozka normalne v pruzkumniku.

Podotykam prohlizec Firefox.

na trivilanim prikladu:

<head>
</head>
<body>
<p>
  Nasleduje odkaz
</p>
<p>
  <a href="file:///C:/Downloads/">odkaz</a>
</p>
</body >

no tohle v IE funguje .. ale ve firefoxu to otevre primo v okne firefoxu takze se s tim neda delat
[mod]doplnený tag code (los)[/mod]

no protoze se to otevre ve firefoxe v okne samotneho firefoxe.. ja to chci kvuli takovemu rychlemu navedeni do slozky v jinak slozite stromove strukture. Mit zastupce potrebnych slozek je zverstvo.. takhle by stacil jeden klikaci dokument, po kliknuti se otevre prislusna slozka kde si lidi budou moci ukladat atd..