Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací Windows

Zdravím potřeboval bych poradit.. Nemůžu načíst windowsy.. Když jsem zapnul komp tak mi vyskočil mi při startu error, že chybí nějaký důležitý soubor, tak jsem tam dal dvd na přeinstalaci windowsu.. No a když jsem v tý fázy, jak je na kterej disk to chci mít, tak se mi tam C: prostě neukáže ani jiný a nevím proč vždycky to šlo.. Poradíte někdo prosím ?

Poradit nemůžu ani kdybych chtěl. Nenapsal jsi verzi Windows (existuje jich asi 30) a určitě to nepsalo že chybí nějaký důležitý soubor - nejspíš tam bylo jeho jméno. Je potřeba chybu opsat PŘESNĚ.

Proč hned přeinstalováváš Windows? Nebylo by rychlejší chybu opravit? Myslím že bylo.

Tady je teda screen co mi to dělá, když spustím komp tak až jsem se dostanu a dál to nejde.. tak mě to hází tuto hlášku:
http://imageshack.us/photo/my-images/846/obraz1076 .jpg/
Srry za kvalitu..

Nicméně jestli bych mohl poprosit o to kde v biosu najdu zda ten disk je vidět.. Do biosu se dostanu, ale tam nevím co dál.. Nicméně mám Windows Vista.. A ten soubor co mi chybí se mi už nezobrazuje ta hláška..