Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Síťový adaptér funguje jen porestartu.

Po studeném startu PC se nespustí síťový adaptér ethernet /Intel 82579V Gigabit Network Connection/. Ve Správci zařízení: Toto zařízení se nepodařilo spustit Kod 10. Po teplém restaru se okamžitě přípojí k síti a funguje normálně. Odistalace a nová instalace ovladačů nepomohla.
Zřejmě jsem si to způsobil sám, protože potíže nastaly po té co jsem nechtěně vypnul počítač tlačítkem bez řádného ukončení Windows. Obnovení systému mi také nepomohlo.
Kde hledat chybu?
Windows 7
Zákl. deska Sabertooth P67

Shrnutí jednotlivých kroků, které jsem provedl:
Obnovení systému
Zkušební spuštění v nouzovém režimu
Odinstalace a instalace nových ovladačů stažených z webu výrobce
Zkouška jiného OS /Live CD UBUNTU/
Vymazání RTC RAM

Pomohla mi až úplně poslední možnost: update BIOS

Nyní adaptér funguje opět normálně.
Děkuji všem za pomoc.