Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WiFi for ADSL

AHOJ!!!

Ted sem se po dlouhe dobe koukal na konto.telecom.cz na sve konto. Presmerovalo me to uz na nove stranky telefóniky a koukam, ze tam mam nejakou novou sluzbu WiFi for ADSL. Nevite nekdo nahodou co to je? Napoveda u toho zadna neni. IMHO me nic nenapada coby to mohlo byt.

ZDAR :beer:

Umožňuje připojení přes WiFi hotspot. FUP se uplatňuje jak při připojení přes telefonní linku, tak při připojení přes WiFi hotspoty.
Při výzvě k přihlášení k O2 WiFi zadejte:
* Svoje přihlašovací jméno do pevné sítě ADSL, doplněné příponou „@iol.cz“.
* Heslo použijte stejné, jako do pevné sítě.