Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztrojené vstupy na inet server

Takový "zajímavý" problém...
Jedna z uživatelek mých stránek má posledních cca 14 dní ten problém, že když něco napíše do fóra, vždy se tam ten zápis objeví jako 3 zápisy za sebou, ve stejný čas, na vteřinu. Výjimečně se toto někdy nestane, ale v 95% ano - a pak je to vždy a pouze 3x. Dřív jí to nedělalo, script se nezměnil, ostatních cca 20 uživatelů ten problém nemá. I když jen čte (refreshuje), vidím v logu 3 přístupy. Ve scriptu to není... v logu jsou tytéž 3 přístupy, i když vstupuje na statickou html stránku. Není to asi ani problém jejího PC, prtotože se toto děje kolegovi ze stejné firmy, na jiném PC a jiné (cizí) stránce.
Problém nezmizel ani po našem přechodu na jiný hosting...
Nějaký nápad, co by mohlo být příčinou? Nesetkal se s tím někdo?

Počkej, tohle tipuješ, nebo víš?
Já tedy taky myslím, že mají něco špatného na proxyně/routeru, nebo co tam vlastně mají, ale že by zrovna cache? Jak mě se to jeví, tak to posílá kompletně 3 požadavky, zřejmě 3 shodné pakety, nebo tak něco... že by to dělala cache?
Jen se ptám, nevím to... já jsem chemik, ne síťař... inetem se zabývám jen jako zábavou 8-)