Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem server OS Win2008...

zdravím, potřeboval bych pomoct mám server s OS Win 2008 a potřebuji tam nainstalovat jeden program který mám v iso souboru (.mdx)
zkoušel jsme nainstalovat Deamon Tools, Alcohol 120%, ale ani jeden mě nejede, respektive instalace
už jsem tam několik programu dal a jedou normálně jen ty programi na čtení ISO nějak nejdou

o nějakých dalších bych věděl ale stáhnu je a zase to určitě nepojede poradíte nějaký který funguje ?

.mdx

Disc image file created by DAEMON Tools, a utility used to create CD and DVD disc images and emulate the original discs as virtual drives; contains both the disc volume formatting metadata and the disc data.

MDX files are designed to replace the combination of .MDS and .MDF files by storing all disc image data in one file.

Mountnúť to pôjde v Daemon Tools...