Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomale napalovanie

Kupil som novu napalovacku LG GSA H10N. Pri napalovani plneho DVD rychlostou 8x v Nere jej to trva 40 minut! Pritom CD zapise 48x za 3 minutky. Predtym som mal NEC1300A a ta pisala na DVD max. 4x ale trvalo to asi o polovicu menej ako tejto pri 8x.
Prosim poradte som v koncoch. PS: Ultra DMA mam samozrejme zapnute.

Tyhle problémy jsou opravdu vcelku běžné a obvykle je taky řešením některý ze zmíněných kroků (média, DMA, přeinstalace řadiče) pak může pomoct upgrade firmware, DVD palírnu pokud možno na master a pochopitelně problém může být i ve verzi vypalovacího software.
Vzhledem k tomu, že většinu jsi už zkusil, prověřil bych dotyčnou mechaniku v jiným počítači.

Omlouvám se adminovi za předchozí příliš stručný příspěvek, ovšem rada "Víte houby, někdy něco s něčím nějak prostě nejde a šmytec", to mě dovede nadzvednout.