Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s klávesnicí - čárku nebo háček píše 2x

Mám problém při psaní háčku a čárky. Tlačítko se nachází vedle klávesy backspace. Když chci napsat čárku nebo háček, tak se mi to napíše 2x. Nevím co s tím, klávesnice je čistá a tlačítko jde normálně. Jen je problém, že se mi znak napíše 2x. Je možné, že je nějaká chyba v nastavení nebo co s tím?

Změna předmětu, původně: Problém s klávesnicí (host)

nemůžu úplně s jistotou říci jetli je to virus nebo ne. Měl jsem stejný problém , ale pos kompletním smazání složky Temp (Win+R %temp%) tento problém přestal a vyřešil jsem s tím mnoho dalšího.