Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook vybrat?

Uvažuju o koupi notebooku.
Požadavky? Cena do 25000, wi-fi, CD/DVD vypalovačka, OS WinXP (Home nebo Pro, to je mi fuk), slušná výdrž (aspoň 3hod). A aby se po půl roce neodebral do věčných lovišť:-) Nebyl by špatný infraport nebo bluetooth, ale není to podmínka
Využití: psaní všelijakých prací (na VŠ), možná prohlížení fotek, nějaké hry (nic graficky náročného), internet

Docela se mi líbí třeba Asus A6M-Q016H: Procesor AMD Sempron 64, předinstalovaný Windows XP Home, typ displeje WXGA, rozlišení displeje 1280 x 800, grafická karta nVidia GeForce Go6100 až 128MB, úhlopříčka displeje 15,4", optická mechanika DVD±RW DL, velikost pevného disku 100 GB, operační paměť DDR2, velikost operační paměti 1024 MB, hmotnost (může se lišit v závislosti na konfiguraci: 2.8, předpokládaná doba výdrže až 4 hodiny
www.czechcomputer.cz/product_doc-818A9B418532B51AC1 2571A400489491.html

Co si o něm myslíte? Případně jaký jiný byste doporučili?
Dík za názory

No vidis, ja mam zase se servisem ASUSu zkusenosti dobry. Asi pred mesicem a pul sem ho tam posilal a uz za dva tejdny sem ho mel zpatky doma, i prez to ze na to ze zakona maj mesic. O doprave ani nemluvim, jak ode me do servisu tak ze servisu zpatky domu mi ho privezlo PPLko - vse samozrejme hrazene servisem. ;-)