Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je za ty prachy lepší monitor na hry než EIZO FS2333

Dobrý den
Jelikož stále jedu na D-Sub 22LCD 1680x1050 chtěl bych si naježit monitor.Z recenzí mě zaujal -http://www.svethardware.cz/art_doc-EE40ABFB68A3EA1 8C1257A8E00285511.html
Je něco lepšího za osmičku?Blbí je,že to člověk nemuže zkouknout v obchodě jak hraje,vyzkoušet si to jak televizu.Takže je odkázán jen doporučení.Díky za tipy.

Proboha proč zrovna Whirlpool?
Jednu jsme měli doma, a už nám tato značka nesmí přes práh.
Vydržela cca 5 let (Zannusi máme cca 15 let). Těch 5 let bylo jako bydlet vedle letiště. Tak malej krám a kolik to dokázalo při ždímání vyloudit kraválu to bylo neskutečný.
Tuto informaci mi potvrdilo i několik na sobě nezávyslých jedinců, včetně prodavačů v elektru. Jediný štěstí je, že nebydlíme v paneláku, jinak by nás sousedi vynesli v zubech :-)