Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký je nejlepší WIN7?

Ahoj budu si kupovat novej PC a nevím jakej WIN 7 tam dám...určitě chci 64bit ale nevim jestli profesional,ultimate,home premium atd :) prosím poradte a když budete mit čas tak i napište duvody díky moc..a jeste řeknete mi rozdil mezi 32bit a 64bit? DÍKY
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Nevíme, co budeš na PC dělat (jaké používat aplikace), takže jak ti máme poradit operační systém?
Nicméně, tak jako většině ti bude stačit W7 Home Premium. Pokud máš víc než 4GB RAM tak 64bit.

Rozdíl mezi 32bit a 64bit tady byl několikrát vysvětlován, nebuď líný a najdi si to.