Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi adapter

Nemohu zprovoznit Wifi adapter pod OS Windows XP.Ve správci zařizení mám u USB 2.0 WLAN stále žlutý otaznik.Stáhla jsem si dva programy na aktualizaci ovladačů ,oba mě našli toto zařizení,stáhli nějaké ovladače,nainstalovali ale asi někam jinam,protože USB je stále bez ovladačů.Jedná se Wifi adapter -802.11g Wireless USB 2.0 Adapter.Mám jenom samotný adapter.Je zajimavé že ovladač ve Windows 7 to stáhlo ovladač vpořádku a jede to,ale ja to potřebuji aby to jelo pod XP.Děkuji Poradte mi.

další co připojuje stolní pc přes wifi.

1. zjistíš si co nejpřesnější typ - na štítku, na účtence z obchodu, na krabičce nebo v manuálu.
(když ten název zadáš do google, musí ti vypadnout právě tvůj bazmek)

2. z příkazového řádku spustíš:

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

ve správci zařízení dáš zobrazit "skryté" a smažeš nefunkční ovladače cos tam cpal.

3. krám stále necháš válet na stole, a nainstaluješ správný ovladač.

4. zasuneš usb wifi adaptér

5. pro rozumnou rychlost připojení do domácí sítě si zajdeš koupit kabel.