Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 7 instalace

Dobrý den, krachnul mi notebook, nejde zapnout(ukaze system windows se nacita..pak zmodra obrazovka)
HDD jde normalne v biosu videt. Snazim se to preinstalovat,ale nejde protoze mi to pri instalaci HDD neukazuje.. Uz nevim co stim mám dělat. Jinak pouzivám win 7 starter. Opakuji nemuzu se nejak nikam dostat. Děkuji za rady.. Lucka

No pokud jsi tam zkousela 2 ruzne HDD a jeden z nich je urcite OK, tak dalsi tip na zavadu je vadny radic pevneh disku, intergrovany pochopitelne na zakladni desce. Oprava (vymena desky) nerentabilni.