Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pripojenie Internetu

dobry potrebujem sa spytat vas, pretoze som uz to par krat skusal a neslo to, moja mama si kupila mobilny internet od T-Mobile, s Express kartou a Wireless Routerom. Express karta ide iba do notebooku, ale cez router by to malo ist aj na PC cez kabel Ethernet. Problem je ale v tom ze cez kabel to je iba na notebooku a nie na PC, pricom na pc by to malo ist pls ak sa to da nejak nastavit, napiste jak

mozete tuto diskusiu vimazat. dnes som bol v telekome. povedali, ze ak chcem daco menit, musim zrusit zmluvu, ale mam viazanost, a za predcasne porusenie viazanosti je pokuta 330€, takze podla mna uz nie je co riesit, mam skratka SMOLU

Nemas smolu len si sa ich blbo pytal. nikto nepisal ze chces nieco menit, chcel si od nich len MODEM. Keby si aspon sem napisal ze ci ti dali k tomu SIM kartu, ak ano tak ti staci akykolvek huawei USB modem (vypada to jak USB stick) nelocknuty na ineho operatora apod. Nemame dost informacii aby sme ti nieco poradili ptz tajis detaily (napr. ci to je G3 pripojenie cez EDGE apod alebo jaky tarif alebo co to mas)