Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno z Windows 32 na Windows 64

Ahojky,je prosím nějaká možnost nápravy?Měla jsem instalovaný Windows 7 64 bit. originál,ke kterému nemám disk ale jen klíč produktu od prodejce notebooku.Díky nějakým chybám jsem si potřebovala opravit pomocí půjčeného disku nějaké problémy,ale bohužel jsem si já :-[husa zformátovala pevný disk,samozřejmě bez zálohy.Navíc půjčená instalace byla ve verzi 32 bit.Prostě jsem to celé po....Do včera jsem si myslela:-/,že mám pořád 64,ale při odstraňování jiného problému,jsem zjistila že mám 32.Jde to prosím nějak zachránit?Myslela jsem stáhnout někde 64 a vložit svůj key.Díky za radu

pokud máš 4gb ram, nestálo by to za změnu, ale nevím jestli ti bude pasovat tvůj product key.

- ke stolním pc prodejci dodávají instalační cd windows, poptej se známých.
- můžeš windows nainstalovat znovu a zároveň systémový disk omezit jen na ~64gb, zbytek pro data, které wi7 retardovaně nazývá knihovny. je kvůli tomu, ať po každé "opravě" systému neformátuješ i svoje data.
- aktivuješ svým product key
- ovladače: nejdřív driver chipsetu základní desky, pak všechny ostatní.
- doinstaluješ oblíbené aplikace
- pokud tě baví zneškodňovat windows, udělej si zálohu čersvě vytvořeného systému do image-souboru na datový disk. buď přes bitovou kopii z windows, dá se taky nainstalovat normální program.