Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde aktualizovat win 7

Již nějaký čas dostávám při pokusu provést Update, tuto hlášku "Systém Windows nemůže provést vyhledávání nových aktualizací" kód 80073712

obrázek zde: http://cdn.cztorrent.net/image/original/-dBCJbjFip d3SxLG

Mám orig. win 7
Dokonce jsem zaznamenal i značné zpomalení internetu.

Help mi nijak nepomohl.

Support ani blog Microsoftu mi nijak nepomohl.

Nástroj připravenosti na aktualizaci systému a ani fix it nepomohl.

Postupně jsem zapnul-vypnul všechny služby, firewall, prostě jsem skusil už téměř cokoli a ..
Prosím o radu jak z toho ven. Dík

JEŠTĚ NĚCO TI VADÍ?????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????
?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????
?????????????????????????????????????????????????? ??????
????????????????????????????????????????????

Sperma by se mělo při početí filtrovat přísněji. :-D
Tak to dopadá, když se nepoužívá firewall a antivir (nebo omezený účet).