Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ 5.10 a nemoznost ulozit heslo

Zdravim kolektiv :beer:.

Po inslalaci ICQ Lite 5.10 build 3000 na WXP SP2 schazi moznost (nevysvicene zatrzitko) "Ulozit heslo". Je to tristni, neb po kazdem restartu vyskoci prihlasovaci dialog s prazdnym polickem a pozadavkem vyplneni hesla. V nastaveni programu jsem to nenasel (resp. jsou zatrzitka stran hesel taktez nevysvicena). Jedna se o vlastnost nebo chybu (softwareu ci wetwareu /mezi klavesnici a zidli :-)/)? Podotykam, ze se v ICQ moc neorientuju - sam pouzivam Mirandu - a problem je u jedne me uzivatelky. Poradi nekdo? Guglil jsem /mozna blbe/, ale nic jsem neobjevil...

Ja ešte dodám, že ak raz vymažeš heslo pri prihlasovaní ICQ do siete a zrušíš zaškrtnutie na zapamätanie hesla, tak sa s ukladaním hesla môžeš rozlúčiť do reinštalácie. Osobná skúsenosť z verzie 5.03. Možno sa tak správa aj 5.10.:-/