Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace TVcenter

Ahoj, mám takový problém s instalací jedné aplikace. Jedná se o dvb-t tuner picostick 74e a aplikaci TV center. Po přeinstalování na W8 jsem už tento program nespustil a nejde mi to znova nainstalovat. Skončí to u hlášky "TV center vyžaduje procesor X86. Používám notebook Asus K52N. A neodpovídejte mi prosím typem : tak jsi si neměl instalovat W8 :-p, to mi moc nepomůže.

Díky všem za čas na krátkou reakci :)

H.

To já vím, on už taky. Nicméně si nemyslím, že by zrovna tenhle druh odpovědi byl to, čím je PC Poradna známá. Totiž že radí a nepeskuje. Teda většinou - ti co nedodržují pravidla je jiná kapitola. Každej z nás, co sem lezem, byl někdy pořádná lama a díky PC se něčemu přiučil. Já taky. Odpovědi typu "tak jsi to neměl dělat" a podobný takyrady nikomu nepomůžou. Zdravím.