Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční wifi po reinstal Win

Zdravím,
mám problém, po přeinstalování windows7 mi přestala fungovat wifi, po instalaci ovladačů instalační program zahlásil že pravděpodobně ji mám odpojenou, nicméně by tomu tak nemělo být(přes fn klávesy je zaplá) v live cd ubuntu wifi normálně jede.
Poradíte prosím?

nebyla to třeba instalace z XP nebo VISTA na W7 ? stalo se mi totiž to samé - všechen HW už mám s ovladačema, vše je "ok" a nemám žádný zastaralý driver nebo problém.... přesto WIFI nemák, používám teda USB - jako nouzovku, doma mám kabel - ten je stejně jistější a rychlejší....

ach jo, já mám jen minimum zkušeností - většinou takové, že IT v práci zkouší 2 týdny všemožně opravit základní věci, pak řeknou "to nejde" a opravím si to sám přes strýčka Googla.. - můj příspěvek byl opravdu jen nápad pro možnosti řešení problému zadavatele tématu....

Co se týká toho wordu: pracuju ve firmě, která komunikuje s cca 500 partnery dvou republik. Jsem každý den rád za každou správně zaslanou přílohu - word, PDF nebo jpg - je mi to jedno, hlavně to musí jít otevřít .... rozdíl v přiložení PNG, JPG, DOC či jiného souboru nevidím - prostě jste to otevřeli, tzn. máte vyšší IQ než blbé sekretářky :-D

ovladače na webu výrobce desky pro WIN7 konkrétně u mne nejsou - resp. uvádí "tento typ nepodporuje WIN7"