Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Synchronizace oblíbených položek IE - Opera

Většinou browsám v Opeře, ale také v nástavbě IE Avant Browseru (tak 65/35). Jednou si přidám do záložek něco v Opeře, pak zase v IE a moc by se mi líbilo, kdyby se ty záložky nějak synchronizovaly, abych furt nemusel přemýšlet, kde co mám.
Oblíbené mám vyexportované do bookmarks.htm, ale to je stejné pouze do chvíle, než v nějakém prohlížeči něco přidám.
Napadlo mne, nastavit pro oba prohlížeče stejný adresář pro ukládání oblíbených, ale vlastně jsem to ještě ani nezkoušel a nezabýval se tím, jelikož třeba už je vymyšleno řešení mnohem lepší a pohodlnější, nebo to ani nejde (možná v registrech přepsat cestu), nevím.
Jak to řešíte, nebo nemáte nějaký tip?

Již mnoho let používám správce bookmarks "Powermarks" (shareware) od firmy Kaylon, viz
www.kaylon.com. Lze importovat oblíbené z IE, Opery i Netscapu a současně lze spouštět stránky ze všech těchto browserů. Je zde i řada dalších funkcí, které ale nepoužívám.
Jistě existuje i řada freewarových podobných programů.

mám jednoduché řešení, neukládej oblíbené weby ani do Opery ani do JESPRu /jediný správný prohlížeč neboli MSIE) ale nech si je na webu, využil onlone sdílené záložky třeba del.icio.us, nebo nějakou jeho českou náhražku třeba linkuj.cz