Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bitmapa převod do vektoru (software či hardwarovej clověk)

Zdravím,
nevíte o nějakém vhodném sw, který by toto dokázal převéct do vektorové grafiky z bitmapy (mam i v podstatne vecim, ale je to kreslne tuzkou a trosku rozmazane, ale v malovani to treba dokazu trosku i upravit) chapu, ze jsou s tim problemy, na stranu druhou je ten obrázek relativně jednoduchej - poradite ? Něco osvěčeného, na grafiku jsem jelito (* - alternativně hardwarový člověk, který by to uměl a maká přes noc :-D, pak pm)

[vektor.png]
vektor.png

Děkuju

dik zkusim - ono by se toho dalo najit hodne, ale pro me je to naprost tichy ocean, takze ucenuji nejake typy overenych programu, pac bych ocekval (jestli se nemejlim), ze kazdy bude mit uplně jinak kvalitniy vystup