Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou mi přehrávat videa na YouTube

Ahoj, včera jsem se v pohodě díval na videa na YouTube. Dneska jsem se chtěl dívat znovu, ale videa nejdou - nejdou přehrát. Píše to: "Došlo k chybě, zkuste to prosím později." Nejdou mi spustit videa, na která jsem se včera díval. Pokud to pomůže mám Win 7, používám Mozillu, Flashe mám aktuální (11) a u ostatních prohlížečů se to opakuje... Zkrátka nevím co s tím. Pokud víte tak pomozte. Budu vám vděčný. ;-)

Mal som podobný problém. Vyriešil som ho takto: otvor si vo Firefoxe horné menu, Nástroje -> Doplnky. Zobrazí sa zoznam pluginov. V zozname si nájdi "Shockwave Flash" a zakáž ho (nastav nikdy neaktivovať). Zakáž všetky verzie Shockwave Flash ak ich tam máš viac.