Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spustemi systemu Windows se nezdarilo

Ahoj, mam tu takovy problem...

Kdyz spustim pocitac takmi tam skoci tahle chyba...

Spusteni systemu Windows se nezdaril. Pricinou muze byt nedavna zmena hardwaru nebo softwaru. Postup pro odstraneni problemu:

1. Vlozte instalacni disk systemu Windows a restartujte pocitac.
2. Vyberte nastaveni jazyka a klepnete na tlacitko Dalsi.
3. Klepnete na moznost Opravit tento pocitac.

Soubor: \Windows\system32\config\system

Stav: 0xc00000e9

Informace: System Windows se nepodarilo zavest, protoze soubor systemoveho registru chybi nebo je poskozen.

Tak jsem vlozil instalacni disk a restartoval pocitac, ale instalacka nenabehla...

Mam Windows Vista Home Premium 32-bit.

Prosim nevite co stim? Predem dekuji.

Ps.: Olouvam se za diakritiku, pisu z mobilu. :)

Tak si zozen akukolvek funkcnu OEM isntalacku visty a instalatoru zadaj svoje cislo zo spodku notebooku. Ak to je notebook.
Este by teoreticky mohla byt moznost recovery Win aj na HDD v notebooku, zavisi od presneho modelu, typicky je to napisane v navode aj ze jakou klavesou sa to aktivuje

Este skus po tom mackani klavesy F8 si tam najst sekciu Opravit pocitac a v nej obnova z bitovej kopie alebo z obrazu, a skus tam mat strcene to DVD mozno to z neho obnovi system na stav od vyrobcu (ale aj vsetky tvoje data sa asi vymazu, ak chces zachranovat data tak najprv nabootovat live linux a vykopirovat svoje data/maily/dokumenty/atd na externy disk)

Když mačkám F8 tak mi tam naskočí "Rozšířené možnosti spuštění"

- Nouzový režim
- Nou. rež. se sítí
- Nou. rež. s příkazovým řádkem

- Povolit protokolování spuštění
- Spustit s nízkým rozlišením (640x480)
- Poslední známá funkční konfigurace (pokročilé)
- Režim obnovení adresářových služeb
- Režim ladění
- Zakázat auto. restartování při selhání systému
- Zakázat vynucení podpisu ovladače

- Spustit Windows obvyklým způsobem