Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk

LUDIA nejde mi zvuk vsetko je v poradku kabel je funcny sluchatka taky . newiem preco nejde skusal som udelat vsetko pls pomozte mi uz nemozem zit bez zvuku

[mod]Originalni titulek "ZVUK" prejmenovan na nemene originalni ;-) (mif)[/mod]

Hmmm tak mam integrowanu zvukovu kartu a raz mi ten zvuk susti alebo raz vobec nejde . Skusal som vsetko na co som prisel v nastaveniach zvuku je vsetko v poriadku . Ked zapnem windows raz ten zwuk ide a raz nie .

Vyjádři se přesněji! Od kdy to nejde ? Psal jsi, že to někdy jde a někdy ne. Slyšíš jen samotný šum a nebo se míchá šum do zvuku? Kam jsi ty sluchátka zapojoval, abys zjistil , jestli fungují? ( pokud do line in, nebo mikrofon, tak tam toho moc neuslyšíš :-) ). Od kdy to teda nejde- je to nová instalace, něco jsi nastavoval či instaloval ? trochu se rozepiš! Věštci sídlí na jiné adrese.