Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ASUS EEE PC 1015CX a WiFi na XP

Dobrý den
Mám tu ASUS EEE PC 1015CX http://www.alza.cz/asus-eee-pc-1015cx-cerny-d34953 3.htm. Cpu do něj WinXP SP3 CZ a zasekl jsem se u WiFi. Už jsem pár balíčků ovladačů vyzkoušel a pořád se nějak nechytám. Pořád mám ve Správci zařízení žlutý otazník a vykřičník u "Síťový adaptér" a tomu se mi zatím nedaří vnutit žádný ovladač. Můžete někdo poradit co, případně jak mu vnutit ?

Nakonec se zadařilo. Poté, co jsem si upřesnil, že tam je Atheros AR9485, už jsem celkem rychle narazil na neoficiální ovladače přímo pro XP z Atheros.cz a ty zabraly. Ta stránka mi čirou náhodou pomohla dneska ještě jednou, když mi s origo ovladačema (starší nb Asus a Atheros) haprovalo wifi připojení. Rádcům děkuji za postrčení.