Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava do kanclu

potreboval bych od vas jenom ohodnotit sestavu, urcenou do kancelare, dekuji, Ondra

Asus M2NPV-VM
product.jsp

AMD Sempron 64 2800+ (socket AM2) BOX
product.jsp

Kingmax DIMM 512MB DDR II 667MHz
product.jsp

Samsung SpinPoint P Series HD080HJ 80GB SATA II
product.jsp

Asus TM210
[37561s.jpg]
product.jsp

Microsoft Wheel Mouse Optical Black
[24202s.jpg]
product.jsp

Samsung SDM4800 multimedia - ma s ni nekdo zkusenosti?
[37514s.jpg]
product.jsp

cena cely sestavy - 8 253

80 GB by urcite melo stacit, ted mame hdd 12 GB a staci v pohode, ale je pomalej. mechanika je v druhem pc, ale mozna sem taky jednu prihodim.

//edit: ten pocitac je pro tatu (prekladatele), takze si myslim, ze 80 GB bude opravdu stacit, ikdyz vim, ze cenove rozdily jsou minimalni.