Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalce Windows 7 na ntb

Ahoj,
pořídil jsem si notebook Lenovo IdeaPad 580 a mám na něm Windows 7 Home Premium. Můj dotaz zní: dá se na něj nějakým způsobem nainstalovat čistý Windows bez aplikací od Lenova? Je tam např. aplikace na ovládání wifi, grafiky... Chci aby správu nad těmito prvky měl windows.
Snad jsem vysvětlil můj problém dost jasně a doufám, že mi někdo pomůže tento (pro mě) problém vyřešit.
Díky za odpovědi.

Viz Alfonz, budeš ale následně potřebovat veškeré ovladače z webu výrobce. Taky bych si nebyl jist, zda by ta napirátěná verze sežrala product_key tvého systému. Spíš bych se pokusil (po čisté image-instalaci) o deinstalaci nepotřebných krávovin.