Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návod ako odstrániť reklamu z ICQ

V minulosti jsem u ICQ používal různé banerkillery (jak krásně české).Nyní jsem nainstaloval balíček skinů a nejen že mám okna krásně kýčovité k obrazu mému, ale zároveň zmizely banery.Teď mě trápí otázka, zda jsem genius, nebo poslední člověk který na to přišel.:-(

Někdy za to můžou i odvšivovací utility. To by se nesměla legálně odstraňovat ani Alexa a spol...
Vím, že v důsledku je to podobné, ale přesto cítím značný rozdíl ve smazání jakéhosi gifu (což může udělat i nějaká regulérní windowsácká aplikace na úklid disku) a ve složitém crackování 3DSMax.

Smazání jednoho obrázku např. zruší reklamy u FlashGetu 1.5....