Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím.Najde se někdo kdo by mi odhesloval dokument z wordu?

Nejde se někdo kdo by mi odhesloval dokument z wordu? Prosím nevím si s tím rady. Můj postup byl: ve wordu v NÁSTROJE - MOŽNOSTI - ZABEZPEČENÍ - HESLO PRO OTEVŘENÍ. A pod tím je okýnko: doporučeno jen pro čtení, tak to jsem zaškrkla. Dala jsem OK. Chtělo to znovu heslo, napsala jsem a potvrdila. Soubor uložila a zavřela. Heslo si pamatuji ale word mi píše že je chybné a soubor nelze otevřít. Heslo je malým písmem s mezerou mezi slovy, první slovo arménské, druhé složenina dvou latinských. Prosím kdyby se to někomu povedlo budu moc vděčná.

Zdravim, mam podobny problem, neviem otvorit zaheslovany Word dokument. Pozerala som na tomto fore aj ine podobne prispevky ale nic z toho co ludia radili nebolo uspesne :///
Je mozne vam ho niekam zaslat, ze by ste ho odheslovali ???
Dakujem velmi pekne za pomoc

V tom případě nemáš podobný problém jako je v prvním dotazu ;-) Tam bylo heslo známé.

Louskání může trvat pár minut, pár hodin nebo taky miliardu let (záleží na heslu). Můžeš si zakoupit příslušnou aplikaci od Elcomsoftu (password recovery cosi) a dát se do toho. Začni language attackem a když nezabere, tak nezbude než jít do brute force metody. Případně existuje jednodušší metoda, zeptat se člověka, od koho to máš. Žádné zázračné řešení neexistuje, to je jen v hackerských béčkových filmech (...možná zkusit nasadit kšiltovku kšiltem dozadu, silně žvýkat a náhodně poklepat klávesnici, to by mohlo zabrat... ;-))

ad anglické výrazy: úmyslně používám terminologii softwarových lamačů hesel.

Prave preto som pisala hned na uvod ze mam PODOBNY problem.
Kazdopadne heslo zistit nemozem taka blba zasa niesom ! :-):x:
A prave preto ze sa do podobnych veci ako odheslovavanie a prichadzanie na heslo nerozumem, preto som pisala sem ci by to nahodou niekto iny nevedel pripadne neskusil ...
Keby som si vedela sama pomoct tak sem asi nic pisat nebudem a predpokladmam tiez ze by Karol nepisal ze sa to sem da posat :/ a rovno by my napisal nieco podobne :/

Já svou odpověď vůbec nemyslel nějak ofenzívně. Uvedl jsem možnosti, které existují (možná jsou i jiné, expert nejsem). Nepředpokládám ale, že někdo tvůj soubor bude dny, týdny, ...staletí louskat.

Karel reagoval akorát na dotaz, kam soubor zaslat, na nic víc ;-)

Možnost jsem uvedl, můžeš ji vyzkoušet. Nebyl-li "šifrátor" blb, šanci ti ale nedávám.

Malé tajemství: říká se, že heslem souborů, získaných z warez serverů, bývá často právě jeho adresa ("www.něco.něco"). Zda jde i o tvůj případ, si netroufám komentovat (a je mi to jedno).