Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video ovladač AMD 12.10 - bluescreen

Zdravím Vás.

Mám dotaz, trošku sloužící pro průzkum. Setkal se někdo s bluescreenem (modrou smrtí) s ovladači od AMD, revize 12.10? Mám minimálně 3 bluescreeny denně, pokaždé jiného znění a zcela náhodou od doby, kdy jsem stáhl (respektive se sami stáhly) tyto ovladače. Mám HD6750 OC verzi.

Co si o tom myslíte? Na netu jsem toho moc nenašel, ale pár případů ano. Traduje se, že to je prý nějaká beta revize, ale víc jsem nenašel.

Díky za případné info, jdu hledat, jak downgradovat ovladač.

HD je v pořádku, vše jsem kontroloval, byla to záležitost ovladače. Nakonec pomohlo vypnutí CCC v procesech.
Tento problém začal hned po té, co jsem tyto ovladače nainstaloval.
Každopádně vyřešené, CCC musí být vypnuté.